Vind u het slaan van een bron of het maken van een vlakke collector voor een Water/Water WP ook zo'n gedoe en een tamelijke dure aangelegenheid? Kijk dan eens op de site van Klimarain https://regenwaterexpert.nl/regenwater-verwarming-klimarain/
Ik zou hier een heel verhaal kunnen gaan schrijven, maar ik nodig u uit om alle informatie op de site te gaan bekijken en te oordelen of dit iets voor u is.
Ik ben hier in 2010 al eens mee bezig geweest maar omdat wij toen midden in de crises zaten heb ik er uiteindelijk niets mee gedaan.
Maar mocht ik toch nog eens een nieuw huis gaan bouwen, dan maakt dit systeem er zeker onderdeel van uit.
Een grijs water systeem gebruiken voor verwarming en ww bereiding als alternatief voor het slaan van een bron.
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Log in om te kunnen reageren, een vraag te stellen of discussie te starten.
InloggenEigen Huis Community
Log in om te kunnen reageren, een vraag te stellen of discussie te starten.
InloggenEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.