In ons nieuwe huis moeten we de badkamer nog helemaal laten maken, hij wordt casco opgeleverd.
In onze huidige badkamer staat de radiator alleen 's winters aan om het een beetje aangenaam te krijgen en om te zorgen dat de condens sneller verdwijnt. verder wordt hij niet gebruikt.
Nu dachten we erover om (naast de standaard radiator) elektrische vloerverwarming aan te laten leggen. Maar als ik zo zit te lezen doet zich de vraag voor of het misschien economischer is om een IR paneel aan het plafond te hangen.
Het voordeel lijkt te zijn dat een paneel sneller op temperatuur is en toch ook de tegelvloer een beetje verwarmd (tegels kunnen ijzig koud zijn) en uiteraard ook alle zaken en natuurlijk onszelf als we daar zijn.
Wie kan hier wat zinnigs over zeggen, en dan bij voorkeur uit ervaring?
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Log in om te kunnen reageren, een vraag te stellen of discussie te starten.
InloggenEigen Huis Community
Log in om te kunnen reageren, een vraag te stellen of discussie te starten.
InloggenEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.