Vraag

Oplaadpalen op eigen terrein VvE

  • 8 January 2022
  • 3 reacties
  • 150 Bekeken

Is er ergens ervaring met het door/via de VvE aanleggen van laadpalen (of een elektriciteitsbekabeling waarop in de toekomst laadpalen kunnen worden aangesloten) op het eigen VvE terrein?


3 reacties

Reputatie 2

@Meekijker Graag gedaan :smiley: we zijn ook benieuwd. Groet, Stephanie

Geachte Stephanie,

 

Dank voor deze informatieve gegevens.

Toch wil ik graag de vraag over ervaringen van anderen in dezen nog open houden. Met name dus over VvE-collectieve voorzieningen voor landpalen/laadpaalinfrastructuur voor de parkeerplaatsen van de individuele leden de VvE op het betreffende terrein van het complex (in dit geval geen parkeergarage).

Met vriendelijke groet,

Meekijker

Reputatie 2

@Meekijker Hoi , welkom bij onze community. Via onze website hebben we het volgende gepubliceerd: Als u een oplaadpunt wilt op uw eigen parkeerplaats, heeft u toestemming nodig van de algemene ledenvergadering van uw VvE. Een VvE mag aan de plaatsing voorwaarden stellen. Als het VvE Modelreglement 2017 (artikel 28.3) van toepassing is, kunt u volstaan met een melding dat u een laadpaal heeft. Die moet wel aan een aantal voorwaarden voldoen. Zoals dat een erkende installateur het oplaadpunt aanbrengt en dat u achteraf een certificaat of garantiedocument kunt laten zien. Ook moet de opstalverzekeraar toestemming geven. Meer hierover via https://www.eigenhuis.nl/vve/verduurzamen/laadpalen-vve#/. Groet, Stephanie

Reageer