Skip to main content
Vraag

Waarom wordt een reactie geweigerd ?


Forum|alt.badge.img+1

Waarom wordt mijn reactie in een topic door een moderator tegengehouden zonder enige verdere toelichting en verklaring ?

Heb je hier een antwoord gevonden op je vraag?

5 reacties

Hi ​@jvdleeuw, het bericht waar je (hoogstwaarschijnlijk) op doelt, is automatisch ‘tegengehouden’. Ik heb deze als moderator zojuist goedgekeurd, omdat er geen reden is dat de inhoud tegen onze richtlijnen ingaat. Excuus voor de ontstane verwarring. We zullen nagaan waarom het bericht tegen werd gehouden. 

Als het klopt dat dit bericht weer zichtbaar is, dan kan deze topic worden gesloten. Groet, Willem


Driepinter
Forum|alt.badge.img+4
  • Verduurzamer
  • 1356 reacties
  • 14 maart 2025

Op linkedin was van mij ook een keer een reactie verwijderd. Vanwege het woord idioot uit ‘dit vind ik idioot'. Ik kreeg daarna het idee dat ik tegen een bot zat te discussiëren.😀 Uiteindelijk post maar aangepast.


Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Specialist
  • 590 reacties
  • 14 maart 2025

Het gaat hier niet om een casus zoals ​@Driepinter beschrijft. Mijn reactie werd “zonder publikatie” kei hard gewijzigd zonder opgaaf van reden.

Als dit een “automatisme” is heeft deelname aan discussies op dit forum voor mij geen zin meer.

@Willem van Eigen Huis Ik stel voor dit topic nog niet te sluiten maar eerst de oorzaak van de weigering te achterhalen en passende maatregelen te nemen om herhaling te voorkomen.

Forum-deelnemers moeten weten waar ze aan toe zijn en niet door ondeugdelijke algoritmes buiten spel gezet worden.

Zodra de gevraagde duidelijkheid er is ga ik weer mee doen.


Forum|alt.badge.img+1
  • Verduurzamer
  • 467 reacties
  • 14 maart 2025

Enige maanden geleden is er van mij ook een bericht geweigerd. Het werd niet geplaatst. Wat de melding was weet ik zo niet meer. Er zat wel een woord in, wat waarschijnlijk de reden daarvoor was. Ik heb het maar zo gelaten. Ik had geen zin om het opnieuw te typen. Helaas weet ik het meer welk woord. Anders had ik dat mooi nu kunnen testen. Was niet een echt onfatsoenlijk woord en passend in de discussie.


  • Gevorderde
  • 112 reacties
  • 14 maart 2025

Een van mijn laatste reacties moest ook eerst worden goedgekeurd door de moderator. Het was toen een kritische opmerking over de Quatt warmtepomp. Het werd later alsnog geplaatst, maar toch vond ik het vreemd. Ik kreeg ook geen enkele uitleg erover. De censuur van deze tijd kan ik niet volgen. 

Eigenhuis doet veel goeds voor huiseigenaren, maar ze gaan in mijn opinie teveel mee in de huidige verduurzamingsstroom. Misschien kiezen ze verstandig welke 'strijd' ze wel/niet willen voeren? 

Zo heb ik nog geen steun gezien vanuit Eigenhuis om mensen zoals ik, die weinig gas verbruiken dmv kamertemperatuurverlaging, niet op onnodig hoge verduurzamingskosten te jagen. Ligt dat buiten de invloedsfeer van Eigenhuis of willen ze dat beeld niet uitdragen? Angst voor ophef misschien vanuit de media en wellicht oudere leden? Ik ben overigens ook niet meer zo jong.

Afgelopen jaar kom ik uit op max 105 m3 gas en een iets hoger stroomverbruik vanwege IR-verwarming. Hiermee zou ik toekunnen met slechts de alom verguisde elektrische CV ketel of als het toch moet een zeer kleine warmtepomp. Ik lach hierom, maar het is eigenlijk zeer triest. 


Reageer